2014–2015 m.m.

Paminėjome Lietuvos Laisvės gynėjų dieną

Jau 24-ąjį kartą minime Lietuvos Laisvės gynėjų dieną. Mokslo dieną pradėjome pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ - aštuntąjį kartą 8 val. mokyklos languose supleveno žvakelių liepsna,  simbolizuojanti vienybę ir atmintį.

Pirmos pamokos metu visi mokiniai ir mokytojai susirinko skaitykloje, kurią mokiniai, vadovaujami mokytojos Redos, papuošė piešiniais, skirtais pagerbti Laisvės gynėjus. Pamokoje dalyvavo miestelio seniūnė Sigita Ražanskienė. Istorijos mokytoja Daiva pristatė trumpą 1990-1991 m. pradžios įvykių kroniką bei LRT dokumentinį filmą „Lietuvos kronikos. Sausio 13-osios įvykiai. 1991 m.”. Visi tylos minute pagerbė žuvusius Laisvės gynėjus. Dainomis apie Lietuvą renginį papuošė Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojai Neringa Garmuvienė ir Artūras Petraška.

Kadangi išgyvename sudėtingą geopolitinę situaciją, turime būti stiprūs, drąsūs ir vieningi – pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

Istorijos mokytoja D. Staniulytė