2014–2015 m.m.

Mūsų mokinių kūryba knygoje „ Prienų krašto vyturiai “

Sausio 10 dieną  Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje  bibliotekoje susirinko tryliktojo  rajoninio mokinių kūrybos almanacho „ Prienų krašto vyturiai“ kūrėjai. Tryliktoje knygoje sudėtas ir trylikos mūsų mokyklos mokinių kūrybos kraitis, kuriam rastis nuoširdžiu padrąsinimu  padėjo mokytojos metodininkės: Irena Liutkevičienė, Rita Šalčiūtė, Irena Petraškienė, Aldona Krilavičienė, Gražina Antanavičienė.

Jaunuosius kūrėjus ir jų mokytojus nudžiugino kiekvienam įteikta dovana - knyga „Prienų krašto vyturiai“, kvepianti spaustuvės dažais, džiuginanti spalvingomis mokytojos Aušros Deltuvienės vadovaujamų dailininkų iliustracijomis. Knygos sudarytojai ir rėmėjai džiaugėsi mūsų rajono mokinių sukurtais stebuklais.

Kuriančiam mokiniui svarbus įvertinimas- jo mintys, įamžintos knygoje. Mokytojams, mokinių tėveliams, mokyklos bendruomenei labai smagu skaityti  mūsų mokyklos mokinių- Tomos Juodinskaitės, Eglės Zujūtės, Lauros Charbakaitės ir jos broliuko Manto Charbakos, Tomos Petraškaitės, Ernesto Leonavičiaus, Mato Golmano, Enrikos Danylaitės, Dovydo Trakymo, Džiugo Žvirblio, Martyno Šarausko, Odilijos Pranckevičiūtės, Austės Kukankaitės  kūrinėlius.{akgallery}

Tikiuosi, kad almanachas „Prienų krašto vyturiai“ prisidės prie šiais mokslo metais mokykloje vykdomų skaitymą skatinančių projektų  atradimų.

Nekantraudami lauksime ir mūsų mokyklon „atskrendančių vyturiukų“ 2015 metų pavasarį.

Kūrybinio įkvėpimo visiems- mažiems ir dideliems.

Pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė