2013–2014 m.m.

Kūrėme patriotinius eilėraščius

Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Palionis Prienų ir Birštono krašto žmones kvietė dalyvauti patriotinio eilėraščio konkurse ,,Čia Lietuva“. Konkursas buvo skirtas Kovo 11- ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame konkurse nusprendė dalyvauti ir dvi Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinės: Laura Charbakaitė (7 kl.) ir Eglė Zujūtė (7 kl.). Visi nominantai buvo apdovanoti Kovo 11- osios šventiniame renginyje, kuris vyko Prienų miesto centrinėje aikštėje. Pats Seimo narys A. Palionis Laurai ir Eglei įteikė Padėkos raštus bei atsiminimo dovanėles.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinės nusprendė dalyvauti šiame konkurse ir kad gražiausi žodžiai buvo skirti mylimai Lietuvai.

Rita Šalčiūtė, lietuvių kalbos mokytoja