2013–2014 m.m.

Mažųjų kūrėjų sėkmė konkurse ,,Pirmieji daigeliai‘‘

Kovo 14 dieną Skriaudžių pagrindinėje mokykloje vyko rajoninio pradinių klasių mokinių kūrybos konkurso laureatų šventė. Džiugu, kad į  ją vyko  ir mūsų mažieji kūrėjai. Tai 1-4 klasių mokiniai: Justas Kariniauskas, Mantas Charbaka, Džiugas Žvirblys, Matas Golmanas, Martyna Marčiukaitytė, Toma Petraškaitė. Mokiniai kūrė pavasario, gamtos išsaugojimo tema. Iš šventės grįžo praturtėję kūrybinėmis idėjomis, įvertinti padėkomis.

Manto Charbakos miniatiūra ,,Pavasaris atėjo‘‘ bei Martynos Marčiukaitytės eilėraštis ,,Šiukšlės‘‘ buvo apdovanoti specialiu poetės Zitos Gaižauskaitės prizu.

Vaikų norą domėtis gimtąja kalba, kurti skatina jų mokytojos  Gražina Antanavičienė, Ramutė Švedienė, Irena Petraškienė, Aldona Krilavičienė.

Dėkoju  konkurso laureatams    gimtojo žodžio  puoselėjimą, mokyklos garsinimą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė