2012–2013 m.m.

Netradicinis posėdis mokykloje

Nieko nenustebinsi pasakęs, kad rugpjūčio paskutinėmis dienomis visų šalies mokyklų mokytojai renkasi į tradicinius posėdžius aptarti prasidedančių mokslo metų aktualijų. Tačiau ir tradicinis posėdis gali būti netradiciniu ar net istoriniu įvykiu. Toks posėdis rugpjūčio 29 d. įvyko ir mūsų mokykloje. Pirmą kartą Balbieriškio mokyklos istorijoje posėdžiauti susėdo buvusių dviejų Balbieriškio ir Kunigiškių pagrindinių mokyklų mokytojai, kadangi nuo rugsėjo tampame viena mokykla.

Posėdis prasidėjo mokyklos muziejuje, kaip ir dera, nes tai naujas etapas mokyklos istorijoje. Dar vienas istorinis mokyklos įvykis, kad šiemet mokyklos kolektyvas į užtarnautą poilsį palydėjo matematikos mokytoją Albiną Marčiukaitienę, kuri kai atėjo pirmaklasė į Balbieriškio mokyklą, tai niekur iš jos ir nebuvo išėjusi: čia prabėgo mokykliniai metai ir 43 pedagoginio darbo metai. Tačiau mes tikimės, kad Albina neužmirš mokyklos, nesėdės užsisklendusi namuose, susiras mėgstamų užsiėmimų, netgi pilkoje kasdienybėje atras džiaugsmo ir prasmės. Mokykla, kaip ir namas, negali stovėti, jeigu iš jo išimamos pamatinės plytos. Todėl mokyklos kolektyvą papildė ir nauji veidai. Džiaugiamės, kad galėsime suteikti daugumai vaikų reikalingą logopedinę pagalbą, nes nuo rugsėjo 1-osios mokykloje dirbs logopedė, o technologinių dalykų mokys jauna kūrybinga technologijų mokytoją. Posėdžio metu buvo aptarti naujų mokslo metų ugdymo prioritetai, veiklos planai, sudarytos komisijos, sudėlioti paskutiniai taškeliai prieš prasidedant dešimties mėnesių mokykliniam maratonui. Darbingų ir kūrybingų metų, kolegos.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda Valančienė