2012–2013 m.m.

MOKYKLOS MOKINIŲ, IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIAUS VAIKŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!

Rugsėjo 1-osiosMokslo ir žinių dienos iškilmingas minėjimas vyks rugsėjo 1 d. 1000 val. mokyklos aktų salėje.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus naujų patalpų atidarymas vyks rugsėjo 1 d. 900 val. prie pradinės (raudonos mokyklos).

Maršrutinis autobusas 900 val. išvyks iš Balbieriškio, vyks pro Žagarius, Pramezį į Žiūronis ir grįš į mokyklą per Sūkurius, Mackius.

1200 val. šis autobusas mokinius ir tėvelius nuo pradinės mokyklos parveš namo.

Rugsėjo 2 d. 900 visus mokinius, mokytojus, tėvelius kviečiame į Balbieriškio bažnyčioje vyksiančias Šv.Mišias, aukojamas už dabartinius bei buvusius mokyklos mokinius, mokytojus, darbuotojus.

Rugsėjo 3 d. 800 vyks pamokos. Maršrutinis bei mokyklinis autobusai važiuos praeitų mokslo metų grafiku.

Primename tėveliams, kad paskubėtų susitvarkyti dokumentus mokinių nemokamam maitinimui gauti.

Administracija