2011–2012 m.m.

Integruotas chemijos, lietuvių kalbos, muzikos projektas „ Metalai mūsų gyvenime“

Šiais mokslo metais 9-10 klasių mokiniai vykdė integruotą chemijos, lietuvių kalbos, muzikos projektą „Metalai mūsų gyvenime“. Mokiniai rinko įvairią  medžiagą apie metalus: eilėraščius, patarles, dainas, sudarinėjo kryžiažodžius, gamino dirbinius iš metalų. Rašė savo kūrybos eilėraščius, pasakas. Šis projektas buvo pristatytas birželio 04 dieną. Projekto vadovė Gražina Adamukaitienė.

Prie projekto savo atskirais darbais prisidėjo mokytojai Janina Grigutienė, Saulius Kondrotas. Skambant metalo muzikai mokiniai supažindino su metalų reikšme žmogaus ir augalų gyvenime. Skaitė savo kūrybą.  Mokytojas Saulius supažindino, kokie metalai naudojami gaminant muzikos instrumentus. Mokytoja Janina skaitė buvusių mūsų mokyklos mokinių kūrybą.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Chemijos mokytoja – metodininkė