2011–2012 m.m.

Konstitucijos diena mokykloje

Spalio 25-ąją mokykloje vyko pilietiškumo pamoka skirta Konstitucijos dienai. Pradžioje pamokos buvo panaudota video medžiaga, po to  V-X klasių mokiniai atliko testą. Savo žinias apie pagrindinį šalies įstatymą pasitikrino 70 mokinių. Dauguma iš jų jau buvo dalyvavę Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine, todėl užduotys buvo suprantamos ir įveikiamos. Džiaugiamės dešimtokų ir devintokų žiniomis, kurių daugumai pavyko teisingai atsakyti beveik į visus 29 testo klausimus. Džiaugiamės ir jaunesniųjų mokinių žiniomis, nes jie pagilino  žinias apie mokinių teises, laisves ir pareigas, taip pat susipažino su Lietuvos valstybės pagrindinėmis valdžios institucijomis ir jų funkcijomis.