Tradicinis partizanų dainų festivalis ,,Laisvės kelias“ Druskininkuose

Festivalio tikslas – išsaugoti ir puoselėti 1944-1953 metais vykusio partizaninio karo laikų kultūrinį paveldą. Geriau pažinti ir suprasti naujausių laikų Lietuvos istoriją, ugdyti jaunimo patriotiškumą ir tautiškumą. Jau 13 kartą festivalio dalyvius priima Druskininkų ,,Atgimimo“ mokykla. Šiemet festivalyje dalyvavo 25 kolektyvai ne tik iš Druskininkų, Alytaus, Varėnos, bet ir iš tolimesnių rajonų mokyklų - Ukmergės, Kėdainių, Raseinių, Vilkaviškio, Kauno, Vilniaus ir kt. Mūsų mokyklą atstovavo muzikinis kvartetas (du+du) .Tai solistės Ernesta ir Ramunė, akompaniatoriai Dominykas ir Evelina. Jie atliko kūrinį ,,Sudainuokime Lietuvą“. Mokinius festivaliui ruošė mokytojas Saulius. Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojui už skambias dainas ir melodijas visur ir visada, kai tik reikia jų pagalbos.

TUC koordinatorė mokytoja Reda