Išyka į Alytaus sinagogoje įsikūrusį Audiovizualiųjų menų centrą

Mokyklos antrokai lankėsi senoje Alytaus sinagogoje įsikūrusiame Audiovizualiųjų menų centre priklausančiam Alytaus kraštotyros muziejui. Mokiniai susipažino su praeityje buvusiais žydų maldos ir susirinkimų namais. Sužinojo, kad  ilgą laiką Alytuje egzistavo žydų bendruomenė, kuri  darė didelę įtaką miesto vystymuisi. Apžiūrėjo Alytaus žydų bendruomenės atminimą  įamžinančią parodą ,,Šalom Alytau“.

Edukacijos metu, dirbdami grupėmis, atliko interaktyvias užduotis.  Smalsuoliai ieškojo, pagal pateiktas nuorodas, atsakymų.  Rado MECHICĄ, MEZUZĄ, TORĄ, MENORĄ, ŠAFORĄ, BIMĄ, rado vietą kur turėjo būti ARON  KODEŠAS. Mokiniai edukacijos ,,Surask. Pažink sinagogą“ metu atvėrę sinagogos duris pasileido į nuotykius ir  patyrė  daug  įspūdžių.

Mokytoja Ramutė