Po Birštoną

Artėjant vasaros atostogoms priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai ir ketvirtokai su mokytojomis išvyko į pažintinę ekskursiją, po Birštoną. Pirmiausia aplankėme Birštono apžvalgos bokštą, pasigrožėjome kurortu iš aukštai. Kadangi įveikti 51 m. aukščio bokštą be poilsio buvo sunkoka, teko pailsėti esančiose poilsio aikštelėse. Mokiniai susipažino su Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdžiu. Aplankėme naujai atidarytą pėsčiųjų ir dviračių viaduką, senąjį Vytauto piliakalnį, ragavome mineralinio vandens biuvetėse.

Taip pat aplankėme Kneipo sodą, kuris šaltu vandeniu grūdina organizmą, stiprina imunitetą. Atlikome procedūras rankoms ir kojoms. „Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – unikali sveikatos filosofija.

Paskutinė lankytina ir vienintelė Lietuvoje  „Druskupio“ mineralinio vandens garinimo vieta. Mėgavomės ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru.

Skanaudami ledus, prisėdome ant suolelių ir prisiminėme aplankytas vietas.

Mokytojos Aurelija Varanauskienė ir Danguolė Stanaitienė