Bendruomeniška išvyka

Ugdydamos mokinių gamtamokslinio patyriminio ugdymo gebėjimus mokyklos pradinių klasių mokytojos organizavo edukacinę išvyką visiems 1 - 4 klasių mokiniams drauge.

Gegužės 17 dieną mokiniams vyko tarpdalykinės netradicinės pamokos už mokyklos ribų.

Aplankėme Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejų, Kadagių slėnį. Mokiniai pasiskirstė užduotis: reikėjo praktiškai pritaikyti gamtamokslinio ugdymosi žinias, įtvirtinant klasėje išmoktas temas, išsirinkti gyvūną, kurį aprašys lietuvių kalbos pamokose, sukurti skaičiavimo uždavinius, įveikti lietui lyjant ėjimo kliūtis.

Ne mažiau svarbu buvo mokytis mandagiai, draugiškai elgtis viešose vietose, dalintis bendrais pietumis gamtoje.

Džiaugiamės prisidėdamos prie mokinių gimtojo krašto pažinimo, komunikavimo, socialinių įgūdžių bendrųjų bei dalykinių kompetencijų tobulinimo.

Dėkojame tėveliams,  mokyklos administracijai, Rūtos Ūsienės maitinimo paslaugų įmonei  už galimybę ugdyti netradiciškai ir bendruomeniškai.

Mokytojų vardu Gražina Antanavičienė