Laikėme ,,Europos egzaminą“

Šiandien, gegužės 09 d., visi 5-10 klasių mokiniai laikė patį įdomiausią ir trumpiausiai trunkantį egzaminą. Kas tai? ,,Europos egzaminas“- tai trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas, skirtas paminėti Europos dieną, pasitikrinti žinias ir sužinoti ką nors naujo. ,,Europos egzaminą“ sudarė 10 klausimų su atsakymų variantais, teisingą variantą reikėjo pasirinkti per kuo trumpesnį laiką, bet ne ilgesnį kaip 1 minutė. Greičiausiai ir teisingiausiai išsprendusių laukia ,,Europos egzamino“ prizinis fondas, kuris atsitiktine tvarka bus išdalintas 60 Lietuvos mokyklų moksleivių (kuprinės, skėčiai, stalo žaidimai, gertuvės ir kt.). 5-8 kl. mokinių tarpe daugiausia taškų surinko 5 kl. mokinės Andra - 10, Skaistė - 9, 6 kl. Pijus ir Gabija - 9, 7 kl. Rokas, Tadas ir Lukas po 9 taškus. 9-10 kl. tarpe po 7 taškus surinko Ramunė, Vytenis ir Vakaris.

Tikimės, kad bent vienas iš mūsų pateks tarp prizininkų.

,,Europos egzamino“ ambasadorė mokytoja Reda