„Margaspalvis drugelis“

Džiaugiamės mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytine Kotryna Guminaite ir 3 klasės mokine Viktorija Mardosaite, kurios tapo Prienų rajono ikimokyklinių įstaigų ugdytinių ir pradinių klasių mokinių piešinių konkurso, skirto Motinos dienai „Margaspalvis drugelis“ laureatėmis. Šventinio koncerto „Ačiū“ metu, kuris vyko gegužės 5 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, mergaitės buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis. Visai nedaug pritrūko iki laimėjimo 3 klasės mokinei Gabijai Makštutytei. Jai įteikta padėka už dalyvavimą piešinių konkurse. Pasiruošti konkursui mergaitėms padėjo ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ mokytoja Jurgita Deltuvienė ir 3 klasės mokytoja Daiva Alaveckienė. Linkime sėkmės kituose konkursuose!

Mokytoja Daiva