Dalyvavome žygyje ,,Pažink Prienus“

Tęsdami veiklų ciklą, skirtą Kovo 11-osios 33 metinėms paminėti mūsų mokyklos mokiniai vadovaujami fizinio ugdymo mokytojo Kęstučio ir geografijos mokytojos Jūratės aktyviai, nebodami prasto oro, dalyvavo žygyje ,,Pažink Prienus“. Morališkai mokyklos žygeivius palaikė mokytoja Reda ir mokyklos direktorius Stasys. Džiaugiamės, kad kartu su mumis žygyje dalyvavo ir trys ukrainiečiai - Artiomas, Kira ir Liza, kurie jau tapo mokyklos bendruomenės dalimi. Žygio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, vaišinosi kareiviška koše ir arbata, o trys gausiausios komandos (Pakuonio ir Balbieriškio pagrindinių mokyklų bei Šaulių) buvo apdovanotos sertifikatais Sakurų medeliams. Balandžio mėnesį sakuros bus pasodintos Nemuno pakrantėje.

Šventės dalyvius linksmino Prienų meno kolektyvai, vyko Prienų raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatinimo akcija, savo veiklą pristatė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija, Alytaus PK Prienų skyriaus policijos atstovai, Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Visos moterys ir merginos Prienų socialdemokratų buvo pagerbtos rožės žiedu. Džiaukimės visi kartu ir švęskime Laisvę.

Mokytoja Reda