,,Mokonomika“ sugrįžo!

Džiaugiamės, kad šiandien , kovo 9 d., 5 ir 10 klasės mokiniai etikos pamokų metu turėjo galimybę kartu su kitais šalies moksleiviais  prisijungti, susijungti ir įsijungti į didžiausią nuotolinę pamoką Lietuvoje .

Šiemet „Mokonomikos“ tema ,,Skambutis į ateitį“. Drauge su įkvepiančiais mokytojais mokiniai spėliojo, prognozavo ir bandė kartu suprasti, koks pasaulis mūsų laukia po dešimt, dvidešimt ar trisdešimt metų. Dešimtokai  mąstė  - Ar liks popierinės knygos? O gal jas rašys dirbtinis intelektas? Kokios profesijos bus paklausios ir kodėl pokyčiams turime pradėti ruoštis jau dabar?

„Mokonomikos“ pamoka, inicijuojama „Swedbank“ Lietuvoje, prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Mokytoja Reda