Dalyvavome badmintono varžybose

Vasario 18d. (šeštadienį) Kaune, Megos sporto komplekse vyko Narvesen jaunimo lygos badmintono varžybos. Varžybose dalyvavo 121 dalyvis iš 15-os Lietuvos badmintono klubų. Mūsų mokyklą ir klubą „Svajonė“ atstovavo – Nojus Bukota, Domininkas Baranauskas, Aidas Vaitkus, Kęstas Zenkevičius ir Vytenis Vinickas. Mūsų žaidėjai šauniai kovojo su didžiųjų Lietuvos miestų žaidėjais. Sunkiausiai buvo Nojui Bukotai. Jam teko žaisti labai stiprioje penkiolikmečių grupėje. Šioje grupėje žaidė ir Domininkas Baranauskas, bei Aidas Vaitkus. Mūsiškiai didelių pergalių šioje grupėje neiškovojo ir sužaidė pagal savo galimybes.

Devyniolikmečių grupėje kovojo Kęstas Zenkevičius ir Vytenis Vinickas. Po įtemptų kovų, vaikinų dvejete,  Kęstui ir Vyteniui pavyko iškovoti trečiąją vietą ir turnyro bronzos medalius.

Sveikiname mūsų žaidėjus sėkmingai atstovavus mokyklą ir garsinus Balbieriškį.

Badmintono būrelio informacija