Edukacija „Po stiklu“

Šiandien  mokykloje visų klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti integruotose gamtosauginėse pamokose „Po stiklu“, iš arti susipažinti su egzotiniais gyvūnais. Netgi juos paglostyti.

Savanorė, gyvūnų priežiūros entuziastė Rūta  mokiniams išsamiai pristatė gyvūnėlius. Mokiniai susipažino su amerikietiškais bei šnypščiančiais Madagaskaro tarakonais, gyvalazdėmis, afrikietiškomis sraigėmis, ropliais- leopardiniu gekonu, barzdotuoju drakonu, kukurūziniu žalčiu ar net karališkuoju pitonu. Tai-puiki patyriminė ugdomoji veikla.

Dalyvavusieji edukacijoje mokiniai pagilino gamtamokslines kompetencijas, praturtėjo naujomis žiniomis. Ir suprato, kad mes visi esame neaprėpiamos planetos Žemės gyventojai.

Dėkojame už įdomią edukaciją.

Gražina Antanavičienė, Lina Guobienė