Mokyklos pradinių klasių mokiniai mokosi dalintis gerumu

Kalėdos  yra metas kai vieni kitiems skiriame  daugiau laiko, meilės, šilumos, dėmesio ir pagalbos. Mokyklos pailgintos dienos grupės mokytoja Laimutė su mokiniais pagamino  dailius karpinių atvirukus, o pirmokai savo rankomis nupiešė  kalėdinių  sveikinimų piešinius. Pradinukai savo pagamintais atvirukais ir piešiniais  nudžiugino ,,Smiltelės“ senelių globos namų gyventojus ir darbuotojus.

Nė viena brangiausia dovana neatpirks to, kas svarbiausia – šilto apkabinimo ir kartu leidžiamo laiko.

Sveikiname su Šv. Kalėdomis

Siunčiame jums tris Kalėdų dovanas: vilties grožį, meilės dvasią ir tikėjimo paguodą

Mokytoja Ramutė