Comic Con Baltics 2022 renginyje

Vyresniųjų klasių moksleiviai gegužės 20 dalyvavo Vilniuje Litexpo parodų rūmuose vykstančiame  Comic Con Baltics 2022 renginyje. Mokiniams buvo paruošta speciali penktadienio mokyklų programą, kurios metu  mokiniai  išgirdo  daugiau apie kūrybinių industrijų specialybes iš pačių profesionalų lūpų, sužinojo apie esamas studijų galimybes, lietuvių kuriamus kompiuterinius žaidimus,  specializuotą piešimą. Pasiskirstę į grupes dalyvavo edukacijose. Susipažino su Lietuvos kariuomenės ginkluote, išbandė ginklus. „GameOn“ kompiuterinių žaidimų erdvėje mokiniai atrado naujausius ir jau legendomis tapusius kompiuterinius žaidimus bei su jais susijusias technologijas. Aktyviausi ne tik stebėjo bet ir dalyvavo e-sporto turnyruose, įsitraukė  į parodomuosius mačus su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis. O kur dar foto sesijos su Holivudo pasaulio herojais. Visi džiaugėsi galėdami dalyvauti šiame potyrių kupiname renginyje.

Mokytojai Jūratė ir Kęstutis Žilinskai