Dvi šventinės dienos badmintono turnyruose

Kovo 11 d. Prienų sporto arenoje vyko respublikinis šeimų turnyras. Varžybos buvo skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui. Iš visų Lietuvos regionų turnyre dalyvavo 167 dalyviai. Jame galėjo dalyvauti tik tos pačios šeimos atstovai. Mūsų miestelį ir mokyklą atstovavo Toma Pacevičiūtė ir Deilas Pacevičius. Po įtemptų kovų Toma ir Deilas iškovojo 4 – ąją vietą respublikoje.

Kovo 12 d. naujoje Birštono sporto arenoje vyko Doletos badmintono turnyras. Jame dalyvavo 114 dalyvių. Jie atstovavo 22 respublikos klubus. Šiame turnyre žaidė ir mūsų mokyklos 10 klasės mokinė Toma Pacevičiūtė. Po įtemptų kovų, pasiekę 3 pergales, mūsiškiai pateko į finalą. Finale nepavyko įveikti stiprios vilniečių poros. Toma ir Rokas iškovojo aukštą antrą vietą ir sidabro medalius.

Badmintono būrelio informacija