Pilietiškumo pamoka skirta Ukrainos palaikymui

Kiekvieną dieną girdime keistų istorijos Ukrainos valstybės atžvilgiu interpretacijų. Be to, matome nesiliaujančią rusų okupacinės kariuomenės  grėsmę Ukrainos miestams, taikiems gyventojams, bombarduojamiems gyvenamiesiems namams. Mūsų mokykla, kaip ir visa Lietuva,demonstruoja solidarumą ir palaikymą ukrainiečių tautai. 8 klasės mokiniai etikos pamokų metu kalbėjo apie vienybę, gamino Ukrainos atributiką ir ja papuošė mokyklos langus.

Svarbiausias tikslas yra jaunosios Lietuvos kartos tinkamas supažindinimas su Ukrainos valstybės istorija ir esama situacija.Todėl šiandien 5-10 klasių mokiniams istorijos mokytoja Jolita ir mokyklos direktorius Stasys Valančius vedė netradicinę pilietiškumo pamoką apie tikrąją padėtį Ukrainoje, mokė, kaip atskirti mielagienas. Su mokiniais privalome būti atviri ir deramai juos informuoti kas yra Ukraina, kokia jos šimtmečių istorija, valstybingumo šaknys, todėl ir inicijuojame ne tik palaikymo akcijas, bet ir  kalbame, kodėl svarbu žinoti tiesą ir ištiesti pagalbos ranką nuo karo nukentėjusiems, namus ne savo noru palikusiems ukrainiečiams. Atviroje pilietiškumo pamokoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.

Mokytoja Reda