5-10 klasių mokinių visuotinis susirinkimas

Baigėsi I-asis pusmetis, prasidėjo II-asis, todėl šiandien vyko visuotinis susirinkimas MOKINIŲ PASIEKIMŲ VERTINIMUI IR NUMATOMIEMS POKYČIAMS APTARTI. Mokyklos direktorius Stasys Valančius trumpai apžvelgė pirmojo pusmečio rezultatus, aptarė nuveiktus darbus, priminė apie laukiančius iššūkius (NMPP, PUPP, socialinę-pilietinę veiklą ir kt.) Mokykla strateginiuose dokumentuose numačiusi, kad pradedant 5 klase palaipsniui bandys ugdymo turinį mokiniams pateikti pagal atnaujintas Bendrąsias programas. Darbo grupė paruošė MOKINIŲ MOKYMOSI PASIEKIMŲ IR PAŽANGOS VERTINIMO TVARKOS APRAŠAS, kuris įsigalioja nuo antrojo pusmečio. Šio susirinkimo metu mokyklos Metodinės tarybos pirmininkė Reda Valančienė supažindino mokinius su numatytomis naujovėmis, priminė jau žinomus vertinimo ir įsivertinimo tvarkos aspektus. Svarbų vaidmenį asmeniniams pasiekimams turės kompetencijų tobulinimas ir jų pritaikymas ugdymosi procese. Mokytojai tiki kiekvieno mokinio sėkme ir laukia asmeninės pažangos rezultatų. Sėkmingo starto antrajame pusmetyje.

Mokytoja Reda