Tikėkime Kalėdiniais stebuklais

Artėja Kalėdos. Laukiamiausios metų šventės mažiems ir dideliems.

Tad mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių vaikučiai puošė mokyklos erdves. Prie Advento vainiko, su šventiniais linkėjimais, pasitiko rytus.  Surengė kalėdinių darbelių parodėles, prisiminė Advento-Kalėdų laikotarpio papročius ir tradicijas, draugiškai bendravo, mokėsi eilėraščius. Labai tikėjo, kad visos svajonės išsipildys, kai tik ateis Kalėdų senelis.

Ir pagaliau...Gruodžio 17 dienos popietę mokiniai, trumpam tapę nykštukais ir snieguolėmis  susitiko „Drakoniuko“ teatro Kalėdiniame spektaklyje „Stebuklinga adata“. Smagu, kad bendromis elfės Giulės ir vaikų pastangomis pavyko siuvėjui Kasparui parūpinti stebuklingą adatą Kalėdų senelio kepurei pasiūti, ir, žinoma, visų džiaugsmui netrukus jis atvyko su dideliu dovanų maišu. Vaikučius nudžiugino Danijos Rygaards  mokyklos mokiniai. Su jais daug metų bendradarbiauja kraštietė Regina Žvirblienė, kuri dalijasi dosnumu ir su mumis. O,  kad spektaklį pamatytų visi vaikučiai, - su mokykla bendradarbiavo Balbieriškio parapijos „Caritas“.

Juk kai labai tiki ką darai, visų svajonės pildosi! Ačiū geradariams.

Dėkojame ir visiems mokyklos darbuotojams, padėjusiems sukurti vaikams šventinę nuotaiką.

Tegul išsipildo visos šviesios viltys.

Tegul lydi vien tik geras žodis,

Tegul džiugina kiekviena akimirka...

Mokytojos Aldona ir Gražina