Aplinkosaugos olimpiada

Lapkričio 18 dieną mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje.

Olimpiadą jau aštuntą kartą inicijuoja Elektronikos platintojų asociacija (EPA). Aplinkosauginė olimpiada – tai moksleiviams skirto aplinkosaugos projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” tęstinis projektas, kuriuo skatinamas mokinių domėjimasis gamtosauga, sąmoningumo ugdymasis atsakingai rūšiuoti atliekas bei saugoti gamtą.

Ruošdamiesi olimpiadai mokiniai pagilino žinias apie elektroninių prietaisų bei baterijų ir akumuliatorių, tapusių atliekomis, saugų ir tinkamą rūšiavimą,  vartojimo mažinimą.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė