Penktokų krikštynos

Penktokų krikštynos - vienas iš tradicinių mokyklos renginių. Šventę visada organizuoja šeštokai, priimdami savo jaunesniuosius draugus į pilnateisių mūsų mokyklos mokinių būrį. Šių metų šventėje penktokai turėjo atlikti įvairias užduotis: klausimų - atsakymų viktoriną mobiliuosiuose telefonuose, karaokės rungtis, žaidimus su balionais. Neužmiršta pavaišinti ir „saldžiais pagardukais“. Krikštynų pabaigoje perskaityta penktokų priesaika. Gauti krikšto pažymėjimai patvirtina, kad penktokai tampa pilnateisiais šios mokyklos mokiniais šešeriems metams. Norisi tikėti, kad tokios šventės ir toliau išliks mokyklos tradicija, kad jas  turėsime galimybę organizuoti mokydamiesi kontaktiniu būdu.

Penktokų auklėtoja

Danutė Petraškienė