Vykdome socializacijos projekto ,,Mes matome kitaip“ veiklas

Savaitgalį grupė 8-10 klasių mokinių lietingą rytmetį išvyko į pajūrį.Tikrai ne maudytis, bet pasidžiaugti rudenėjančia gamta, dar vasarišką šilumą nespėjusia išgarinti jūra. Palangoje mus pasitiko besišypsanti saulutė, rudenėjantis Palangos botanikos parkas, legendomis apipintas Birutės kalnas, didinguose grafų Tiškevičių rūmuose įsikūręs Gintaro muziejus,ištuštėjusi J.Basanavičiaus gatvė ir stipraus vėjo šiaušiamos Baltijos bangos.Pakvėpavę gaivaus jodo prisotinto oro patraukėme į pačioje Palangos širdyje stovintį liuzijų namą „EUREKA“. Čia ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia būti, pramogauti, dalyvauti, tapti ekspozicijos dalimi. Šiame iliuzijų name tiek fizika, tiek chemija mokinius privertė net aiktelėti, nes čia ne tik teorija, bet ir praktika. Jie patys tyrinėdami ir analizuodami veikimo principus išvydo karščiu alsuojančią eksperimentų programą! O po nutrūktgalviškų eksperimentų dar laukė 50 nerealių namo eksponatų. Edukacinė programa " Laboratoriniai bandymai"  mokiniams  tikrai padarė įspūdį ir leido prisiminti žinių iš chemijos pamokų. Daugumai tai buvo "geras jausmas, kai prieš akis išvydo ir degančias rankas, ir krokodilo dantų pastos kiekį". Sekančią dieną apsilankėme vaizdingoje Radailių dvaro teritorijoje įsikūrusiame Dino parke. Čia mus pasitiko net 52 riaumojantys ir judantys dinozaurai, aktyvios pramogos, 5D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai,batutai,mažoji Tarzanijos trasa, mini zoologijos sodas ir kiti atrakcionai.Net mūsų vairuotojas Jonas panoro įsitikinti ką lengviau vairuoti- mokyklinį autobusą ar vaikišką traukinuką... Džiaugiamės, kad visą dieną švietė saulė ir galėjome neskubėdami mėgautis pramogomis, pasitikrinti žinias, pajusti naujų potyrių. Tikiu, kad visų klasių mokinių laukia dar daug įdomių netradicinių pamokų už mokyklos ribų, padedančių geriau suvokti supantį pasaulį.

Mokytoja Reda