Žaliosios olimpiados ODISĖJA‘21

Balbieriškio pagrindinė mokykla dalyvauja VŠĮ „Žaliasis taškas“ kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ organizuojamame nacionaliniame aplinkosauginiame konkurse „ Žalioji olimpiada“.

Projekto tikslas- gilinti mokinių žinias apie aplinkosaugos problemas, skatinti netik domėtis jų sprendimo būdais, tačiau ir siūlyti jiems formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas, ypatingą reikšmę teikiant žiedinės ekonomikos, darnaus vystymosi principams, atsakingam vartojimui, teisingam atliekų tvarkymui, akcentuojant perdirbirmo svarbą.

Pirmajame „Žaliosios olimpiados“ etape mūsų mokyklos bendruomenė paruošė praktinę užduotį- projektą „Žaliasis mokyklos kiemas“. Mokyklos kieme suplanavome pasodinti augalus bei tinkamai panaudoti antrines žaliavas ekologiškų lysvių įrengimui. 8-10 klasių mokiniai vykdys tarpdalykinę projektinę ekologinę veiklą eksperimentuodami, tyrinėdami, stebėdami, saugodami aplinką ir sveikatą.

Mūsų mokykla įvykdžiusi visus praktinės užduoties reikalavimus įvertinta  pakvietimu plačiau pristatyti parengto projekto idėją. Džiaugiamės suteikta galimybe leistis į aplinkosauginę ODISĖJĄ.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė