Mieli tėveliai,

Prienų rajono savivaldybė rekomenduoja darželiams dirbti ir vasaros laikotarpiu, todėl norėtume sužinoti, kam iš Jūsų tokių paslaugų tikrai reikės liepos - rugpjūčio mėnesiais.

Norint organizuoti  ugdymą vasaros  laikotarpiu mokyklai reikės spręsti darbuotojų  atostogas, maitinimo organizavimo problemas, todėl prašome tėvelius, kurie neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu arba kitaip užtikrinti vaikų priežiūrą namuose liepos – rugpjūčio mėnesiais iki balandžio 1 d. užpildyti atskirą prašymą, kuris yra mokyklos svetainėje https://www.balbieriskis.prienai.lm.lt/index.php/ikimokyklinis-ugdymas/prasymas-del-praleistu-dienu-pateisinimo  (atsispausdinti, užpildyti, nuskenuoti arba nufotografuoti ir atsiųsti mokyklai el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) arba pas grupės auklėtoją.

Mokyklos direktorius