Būsimų Balbieriškio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų ir pirmokų tėvelių dėmesiui!

Nuo balandžio 1 d. galima teikti elektroninius prašymus priimti mokytis į priešmokyklinio ugdymo grupę ir 1 klasę.

Karantino sąlygomis priėmimas į Prienų r. Balbieriškio pagrindinę mokyklą yra vykdomas elektroniniu būdu. Tėveliai turi užpildyti prašymą, jį atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti arba nufotografuoti ir kartu su vaiko gimimo liudijimo (ar paso) kopija atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymo formą rasite Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos svetainėje skiltyje „Tėvams“: https://www.balbieriskis.prienai.lm.lt/index.php/tevams

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas, jis pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai. 1-oje klasėje vaikas pradedamas ugdyti, kai jam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai.

Mokyklos direktorius