Mes visi esame ,,Gyvasis tautos žiedas“

Kovo 11-oji – Lietuvoje švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Štai kokiais darbeliais Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinka mūsų mokyklos mokiniai, gimę laisvoje nepriklausomoje valstybėje. Nuo pačių mažiausių PUG ir I klasės mokinukų iki vyriausiųjų dešimtokų dailės, technologijų, etikos ir kitų pamokų metu demonstravo savo išradingumą, kūrybiškumą įsijungdami į tradicinę akciją ,,Gyvasis tautos žiedas“. Pasigrožėkime ne profesionaliais, bet iš visos širdies Lietuvai skirtais darbais.