Didžiosios šventės laukimas

,,Ir atvažiavo šventa kalėda,

Lėliu kalėda, kalėda ‘‘.

Skambant šiai advento dainai  kiekvieną rytą uždegame Advento vainiko žvakę ir pasikalbame apie gerus darbus. Advento kalendoriuje, kurį pasigaminome patys, sudedame savo  gerų darbų korteles.  Pačių pagamintomis girliandomis, snaigėmis, varvekliais  papuošėme klasę ir eglutę. Domėjomės iš kur atkeliauja Kalėdų senelis  ir rašėme jam laiškus.  Vaikus lanko Kalėdų senelis, bet dabar viskas kitaip, nes privalome saugoti ir save, ir aplinkinius.  Šiandien po miestelio eglute radome  mums Kalėdų senelio paliktas  dovanos. Berniukai džiaugėsi kamuoliais, o mergaitės kantriai augins kristalą. Klasėje ,,Laimės šulinyje“ irgi buvo netikėtos staigmenos. Pasidalijant gerumu smagu laukti pačios brangiausios šventės.

Visiems mokytojams, mokiniams ir tėveliams linkime, viltingų ir sveikų Šventų Kalėdų.

Ketvirtokės Austėja, Elzė, Gabija, Evelina, Kotryna

Nuotraukos Vytauto Vinklerio ir Donatos Seiliūtės