Penktokų krikštynos

Rudeniškai niūrus pirmadienio oras nesugadino nuotaikos mūsų mokyklos 5-6 klasių mokiniams, nes po keturių pamokų penktokų laukė siurprizas – juos šeštokai pakvietė į mokyklos aktų salę, kur buvo surengta smagi krikštynų šventė. Renginio organizatoriai ir vedėjai gausiam penktokų būriui   trumpai pristatė užduotis ir pradėjo skirstyti į komandas nekantraujančius būti pakrikštytais mokinukus. Prieš priimant krikštą teko atlikti įvairias užduotis: išspręsti rebusą, surasti pasislėpusius žodžius, padainuoti karaokė, rungtyniauti estafetėse. Renginio pabaigoje šiek tiek pavargusiems, tačiau laimingiems mokiniams buvo oficialiai pranešta, jog nuo šiol jie save gali drąsiai vadinti tikrais penktokais! Krikštynų „ceremonijos“ metu buvo smagu jausti po kaukėmis pasislėpusius tiek rimtus, tiek šypsenų kupinus  veidus bei su atsidavimu vykdomas užduotis, o 6 klasės vedėjai, tikime,  galėjo grožėtis sukurtu renginiu ir sveikinti penktokus oficialiai tapusius Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinių bendruomenės dalimi!

5 klasės auklėtoja mokytoja Reda