Gamtosauginė pamoka Kauno marių regioniniame parke

Birželio 15 dieną vyresniųjų klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja Lina Guobiene apsilankė Kauno marių regioniniame parke. Lankytojų centre vyko edukacinis užsiėmimas „Nemuno virsmas mariomis“. Mokiniai susidomėję apžiūrėjo ekspoziciją. Susipažino, kaip traukėsi paskutinis ledynas ir susiformavo Kauno marios. Domėjosi parko paukščiais, augalais ir gyvūnais, naršė po informacinius terminalus. Sužinojo, kad Kauno marių regioninis parkas pasižymi didele biologine įvairove. Čia galima išvysti retų rūšių gyvūnų, augalų: didžiųjų miegapelių, tulžių, krokinių minkštenių.

Gamtosauginės pamokos metu mokiniai turėjo galimybę dalyvauti tiriamojoje veikloje, žygiuodami Pakalniškių pažintiniu taku, kuris driekiasi Kauno marių pakrante. Čia rado daug informacinių stendų ir įvairių užduočių tyrinėjimams. Daug įspūdžių paliko įdomi reljefo įvairovė.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė