Mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

Atsižvelgiant į 2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą Nr. 207 dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo informuojame:

• Prašome mokinius karantino laikotarpiu būti namuose (o tėvelius tai užtikrinti): nesirinkti grupėmis, nesibūriuoti, kuo mažiau bendrauti su aplinkiniais.
  • Lankytojai į mokyklos patalpas neįleidžiami. Informacijos teirautis nuotoliniu būdu žemiau nurodytais kontaktais.
  • Mokyklos pedagogai ir kiti darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, išskyrus darbuotojus, dirbančius pagal nustatytą grafiką.
  • Aktuali informacija mokyklos mokiniams ir tėveliams ar globėjams skelbiama mokyklos tinklapyje https://www.balbieriskis.prienai.lm.lt/, taip  pat per TAMO dienyną.

Kontaktai:

Direktorius Stasys Valančius, tel. 8 687 33652