LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO BĖGIMAS PRIENUOSE

Mūsų mokyklos mokiniai minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį  dalyvavo šventiniuose renginiuose Prienuose. Kartu su visais stebėjo kaip Laisvės aikštėje buvo iškilmingai pakelta Lietuvos valstybės vėliava, nuskambėjo Lietuvos himnas, buvo iššautos trys salvės,  klausėsi  šventinio koncerto. Nepabūgę vėjuoto su lietumi oro stojo prie 2 km starto linijos   ir dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejinei datai,  skirtame bėgime. Sėkmingai įveikę trasą  susibūrė simboliniam Tautos vienybės bėgimui su 50 metrų ilgio Trispalve rankose ir bėgo garbės ratą aplink Laisvės aikštę. Didžiuojamės Jomantu Marčiukaičiu, Majumi Ulevičiumi, Vyteniu Vinicku, Vygantu Juočiu, Henriku Vaičiuliu, Toma Pacevičiūte, Gabija Savickaite aktyviai dalyvaujančiais pilietinėse iniciatyvose ir drąsiai sakančiais,, Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘.

Mokytojas Kęstutis Žilinskas