,,Tyrėjų diena“

Mokymosi procesas gana sudėtingas, reikalauja nemažų besimokančiųjų pastangų, todėl yra ne visada patrauklus. Dėl to tenka ieškoti naujų būdų, kaip tobulinti mokymąsi, siekti, kad mokinio veikla jam būtų kuo labiau priimtina.

Antros klasės mokiniai įsitraukė į ,,Tyrėjų“ gretas. Nuolat besidomintys aplinkiniu pasauliu, atlieka stebėjimus, bandymus, eksperimentus, įvairias praktines užduotis. Su dideliu susidomėjimu nagrinėjo pasaulio pažinimo temą ,,Gintaras – Baltijos auksas“. Norėdami sužinoti, kokios jo savybės, formos, spalvos ir atspalviai, kuo jis , vienas iš seniausių brangakmenių vertingas, atliko bandymus. Visa tai, ką sužinojo, išbandė, pastebėjo, mokinės Andra ir Romena pristatė rajono mokyklų pradinių klasių mokinių ,,Tyrėjų dienoje“. O stebėdamos kitų mokinių laboratorinius tyrimus, parsivežė dar ne tik naujų patirčių, bet ir daug teigiamų emocijų, kurias perduos klasės draugams.

2 klasės mokytoja Aldona Krilavičienė