Respublikinis oratorių konkursas anglų kalba Tauragėje

Šį ketvirtadienį, š.m. sausio 30 d. mūsų mokyklos aštuntokai Dominykas Akamauskas, Austė Kukankaitė, Lukrecija Marčiulaitytė ir Mantas Charbaka  dalyvavo viešo kalbėjimo anglų kalba respublikiniame konkurse Tauragėje, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Mokiniai savo anglų kalbos žinias, oratorinius gebėjimus bei erudiciją įtikinančiai demonstravo didelėse auditorijose sakydami savo parengtą viešą kalbą gamtosaugine tema „The Climate Crisis that Threatens Homo Sapiens: What is it Possible to Do“ („Klimato krizė krečia žmoniją: ką galima padaryti?“) bei atsakydami į autoritetingos komisijos klausimus, susijusius su klimato kaito krizės iššūkiais.

Mūsų mokykla – gamtosauginė, todėl mokinių įsitraukimas bei aktyvus  dalyvavimas sprendžiant, kuo dabartinė karta gali prisidėti prie klimato kaitos krizės sprendimo yra ypatingai svarbi.  Konkurso, kuriame dalyvavo  44 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, prizininkais netapome, bet gautos žinios,  pamokos, patirtis bei galimybė save išbandyti ir įsivertinti, kiekvienam iš dalyvių buvo labai vertinga.

mokytoja Daiva Kleizaitė