Mokytojai mokėsi tobulinti pamoką

Mokinių atostogų metu mokyklos pedagogai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo seminare ,,Sąveikos paradigmos pamoka: nuo mokymo prie mokymosi“. Lektorė – mokytoja metodininkė Reda Valančienė. Pedagogai susipažino su ugdymo naujovėmis, gavo praktinių patarimų, kaip organizuoti ugdymo(si) procesą pamokoje, kad mokiniai sąveikaudami su mokytoju patys dalyvautų  tikslų  ir uždavinių kėlime, tartųsi dėl vertinimo kriterijų, ieškotų problemos sprendimo būdų ir informacijos šaltinių, teiktų sau, draugams ir mokytojui grįžtamąjį ryšį, gebėtų objektyviai įsivertinti pasiekimus pamokoje. Tai nelengva įgyvendinti, tačiau visai  bendruomenei kartu mokantis, dalijantis patirtimi, siekį: nuo mokymo prie mokymosi – mokyklos pedagogai pajėgūs įgyvendinti.

Mokyklos informacija