Žvaigždžių Kalėdos!

Kai užaugsiu būsiu Žvaigždė...taip svajoja daugelis vaikų. Jiems norisi išgarsėti, kad juos visi atpažintų ir autografų prašytų. Bet ko laukti, ruoštis reikia jau dabar!

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo Kalėdiniame žiburėlyje „Žvaigždžių Kalėdos“.  Salėje ištiestas raudonas kilimas vedė į Oskarų ceremoniją! Kad puikiai mokėtų pereiti raudonu kilimu, visi mokėsi gerų manierų. Gerai, kad padėjo dvi šaunios Žvaigždės.

Visi pakeltomis nosytėmis, pasitempę, pozuodami ėjo raudonu kilimu ir visi gavo po Oskaro statulėlę!

Kokia čia pažįstama muzika pasigirdo? Žiūrim, į salę ateina Kalėdų senelis! Pasikalbėję ir pašokę su Seneliu, pademonstravę, ką išmokome, gavome ir kalėdinių dovanėlių. Apžiūrėję, kas yra krepšeliuose, vaikai dalijosi džiaugsmu su draugais.

Dėkojame studijos „Linksmas lagaminas“ aktoriams už Oskarų ceremoniją, Senukų paramos ir labdaros fondui už dovanėles, o vyresniųjų klasių mokiniams – už papuoštą eglutę!

Mokytoja Danguolė