Mokykloje svečiavosi nuostabių eilėraščių autorė Zita Gaižauskaitė

Prisisemsiu bent sykį!...

Ir visiems išdalinsiu,

Kas dar pasakom tiki!

Šiandien pačius mažiausius mokinukus: pirmokus, antrokus ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius mokyklos bibliotekininkė Agnė pakvietė į aktų salę. Čia vaikai susitiko su rudenine močiute, o tiksliau su poete Zita Gaižauskaite. Vaikai turėjo galimybę įsikūnyti į eilėraščių personažus (kiškį, katinėlį, vilką, saulę ir mėnulį, ežiuką, varliuką ir kitus veikėjus). Šauniai kartu su autore pasivažinėti literatūriniu traukinuku. Užduoti klausimų apie knygučių gimimą ir čia pat tas knygutes įsigyti. Netradicinė pamoka buvo įdomi ne tik vaikams, bet ir mokytojams. Poetė pasidalino keletu eilėraščių skirtų suaugusiems, mielai įsigijome poezijos rinkinį ,,Į vėjo ištiestas rankas“. Šiltas susitikimas žvarbią rudenišką popietę sušildė saulės spindulėliais visų dalyvaujančių širdis.

Mokytoja Reda