Jaunųjų šaulių sporto varžybos

2019-10-25 dieną, Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko jaunųjų šaulių sporto varžybos skirtos Konstitucijos dienai paminėti.Varžybų pagrindinis tikslas buvo  ugdyti mokinių sportinį pasiruošimą, skatinti jaunųjų šaulių bendravimą ir ruošti šauliukus Tėvynės gynybai.

Mūsų mokyklą šiose varžybose  atstovavo jaunųjų šaulių būrelio  nariai (Lukas Bucevičius,  Henrikas  Vaičiulis, Gabija  Savickaitė,  Paulius Ješkevičius, Laurynas Vaitkevičius, Jokūbas Trakymas,  Vaida Stagniūnaitė, Toma Pacevičiūtė). Jaunieji šauliai rungėsi stalo teniso, baudų mėtymo ir smiginio rungtyse. Stalo teniso rungtyje iškovota antroji  vieta, smiginio rungtyje  trečioji   vieta  ir baudų metime užimta ketvirta  vieta. Jaunieji šauliai buvo apdovanoti padėkos raštais,  medaliais ir komandine trečiosios vietos  taure. Sveikiname jaunuosius šaulius.

Būrelio vadovas  Kęstutis Žilinskas