Etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka"

Jau tradicija tapusi nuotaikinga akcija šį rudenį vyko rugsėjo 20 d. 18 val. Į Prienų savivaldybės Laisvės aikštę susirinko visos tradicinius šokius populiarinančių mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka” pagrindinio prizo laimėtojos – Prienų r. ugdymo įstaigos: Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Prienų r. Jiezno gimnazija,  suaugusiųjų kolektyvai ,,Ringis“ ir  ,,Vajaunas“ ir dar daug prijaučiančių, palaikančių  ar pasimėgauti liaudišku šokiu norinčių. Džiaugiamės mūsų mokyklos šokių kolektyvu ,,Ringutis“, kurio šokėjėliai puikiai reprezentavo mokyklą ir miestelį tarp kitų kolektyvų. Ačiū mokytojai Ramutei už etnokultūros puoselėjimą.

Mokytoja Reda