2016–2017 m.m.

Dalyvaujame Nacionalinės karjeros savaitės (NKS) renginiuose

Šių metų balandžio 25-28 dienomis vykstanti NKS organizuojama jau ketvirtą kartą, ją globoja prezidentė Dalia Grybauskaitė. „būsiu_“ pateikiamais duomenimis, šios savaitės metu suplanuota apie 600 įvairių profesijų atstovų susitikimų su moksleiviais, kuriuose dalyvaus maždaug 16 000 šalies mokinių. Visoje šalyje prie iniciatyvos šį kartą prisijungė 256 švietimo įstaigos ir maždaug 100 įmonių. Balandžio 26 d. mūsų mokyklos 7/8 kl. mokiniai stebėjo e.pamoką „Kaip ir kada pradėti planuoti karjerą?" su psichologe Ugne Juodyte, o 10 klasės mokiniai UK pamokos metu dalyvavo Nerijaus Mačiulio paskaitos „Ką „dirbsime“ po 20 metų“ tiesioginėje transliacijoje. Džiaugiamės, kad ne visada turime galimybę nuvykti į susitikimus su įmonių atstovais ar psichologais, bet visada turime galimybę dalyvauti e.pamokose, sužinoti darbo rinkos poreikius, kaitos tendencijas, psichologinius aspektus planuojant tolimesnę karjerą.

Mokytoja Reda Valančienė