2016–2017 m.m.

Paminėta Saugaus interneto diena

Kasmet pirmąją vasario savaitę Lietuvos mokyklose organizuojami įvairūs renginiai, skirti pažymėti Saugaus interneto dienai (SID). Mūsų mokykloje vyko  mokinių plakatų konkursas tema „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ Informacinių technologijų pamokose visi mokiniai buvo supažindinti  su  saugaus  ir mandagaus elgesio internetinėje erdvėje taisyklėmis  bei kitomis gudrybėmis. Pamokų metu 5-10 klasių mokiniai, padedami mokytojo, ieškojo informacijos internetinėse svetainėse, tokiose kaip www.draugiskasinternetas.lt, ir kūrė informacinius plakatus apie saugų elgesį internete: planavo, tarėsi, galvojo šūkį, karpė bei klijavo. Reitingavimo būdu plakatus vertino direktoriaus įsakymu sudaryta mokytojų grupė. Šaunu, jog plakatus sukūrė visos klasės ir už tai buvo apdovanotos direktoriaus padėkomis, o daugiausia balų surinkusios 6 klasės mokiniai - ir saldžiuoju prizu.

Informacinių technologijų mokytojas Žydrūnas Tautvydas