2015–2016 m.m.

Dalyvavome Žinių šventėje

Gegužės 12 d. Šilavoto pagrindinėje mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių Žinių šventė. Mūsų mokyklą atstovavo 4 klasės mokinė Vaida Stagniūnaitė (mokytoja Daiva Alaveckienė). Į šventę susirinko viso rajono ketvirtokai. Susirinkusius svečius pasveikino Šilavoto pagrindinės mokyklos ketvirtokai ir svečiai. Po to visi išskubėjo į darbo grupes, kur keliavo į vasarą. Kiekvienai grupei buvo priskirta transporto priemonė ir užduotys, kurias komandos turėjo atlikti. Kol mokiniai dirbo, mokytojos aplankė Šilavoto „Davatkyną“, susipažino su jo istorija.

Atlikę visas užduotis, komandos pristatė savo paruoštus plakatus. Buvo smagu žiūrėti į drąsius, iškalbingus ir kūrybingus ketvirtokus. Po linksmų pristatymų visi dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti  ,,Darbštuoliukų“ būrelio paruoštomis dovanėlėmis, Prienų švietimo centro ir Prienų r. savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkomis.

Į savo mokyklą grįžome ne tik įgijusios naujų žinių, bet ir susiradusios naujų draugų.{akgallery}

Daiva Alaveckienė