2014–2015 m.m.

Balbieriškiečiai atstovavo rajoną Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse badmintono varžybose

Kovo 7 diena Tauragėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės badmintono varžybos. Jose dalyvavo 18-os rajonų bei miestų mokyklų rinktinės. Mūsų rajoną atstovavo Balbieriškio pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Žaidžiama buvo vienetai ir dvejetai. Šiais metais mergaitės ir vėl buvo stipresnės už berniukus. Jos dvejete iškovojo trečiąją vietą, o merginų vienete Gerda Trakymaitė penktąją vietą (iš 48 žaidėjų), Ernesta Kurapkaitė – vienuoliktą vietą. Vaikinai dvejete iškovojo šeštąją vietą. Aplenkusios penkiolikos miestų ir rajonų komandas, galutinėje įskaitoje mergaitės (Gerda Trakymaitė, Ernesta Kurapkaitė, Klaudija Rutkauskaitė) iškovojo trečiąją vietą, o berniukai (Darius Mieliauskas, Gytis Majauskas, Vytautas Bužinskas) iškovojo septintąją vietą. Mergaičių komanda ir vadovas buvo apdovanoti olimpinio festivalio medaliais, padėkos raštais ir taure.

Komandos vadovas V.R. Sidaravičius