2014–2015 m.m.

Pilietiškumo ugdymo projektas ,,Gal(iu)?

Jau keletą metų mūsų mokykla palaiko aktyvaus bendradarbiavimo ryšius su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru. Dalyvaujame įvairiose akcijose, projektuose, renginiuose. Šiemet kartu su Molėtų gimnazija, Kėdainių rajono Akademijos gimnazija, Anykščių Antano Baranausko pagrindine mokykla ir  Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija dalyvausime projekte ,,Gal(iu)? Šiuo projektu siekiama suteikti jauniems žmonėms žinių bei gebėjimų, reikalingų aktyviam pilietiniam dalyvavimui ir savęs kaip ES piliečio įsisąmoninimui, sukuriant bendravimo su ES Parlamento ir  LR Seimo nariais erdvę. Remiantis neformaliojo ugdymo principais, bus ugdomi dalyvaujančių projekte jaunuolių asmeniniai, socialiniai ir bendradarbiavimo įgūdžiai. Spalio 07 dieną mūsų mokyklos atstovai Eimantas ir Karolina bei socialinė pedagogė Asta ir mokytoja Reda dalyvavo įžanginiame projekto užsiėmime. Visų mokyklų atstovai pristatė savo mokyklas, o vėliau dirbdami grupėse tobulino komandos formavimo, bendradarbiavimo ir komunikavimo įgūdžius.

Grįžę į savo mokyklą, Eimantas ir Karolina 10-9 klasių mokinius supažindino su projekto tikslais ir subūrė 14 mokinių komandą, kuri ir atstovaus mūsų mokyklą projekte. Komandos laukia įdomus ir atsakingas darbas, apie kurio eigą ir rezultatus informuosime svetainėje ir mokyklos laikraštyje ,,Klevas“. {akgallery}

Mokytoja Reda Valančienė