2013–2014 m.m.

Saugesnis internetas 2014

Vasario 11 dieną mokykloje integruota pamoka paminėta Saugesnio interneto diena.

Litexpo parodų ir kongresų centro rūmuose organizuotoje netradicinėje pamokoje, kuri buvo transliuojama internetiniu ryšiu visiems Lietuvos moksleiviams, patarimais bei patyrimais dalijosi labai gerai žinomi Lietuvos muzikos, sporto, pramogų pasaulio atstovai Donatas Montvydas, Vytaras Radzevičius, Virgilijus Alekna. Į virtualią pamoką atkeliavo ir kaip būti saugiam internete pademonstravo ypatingas keturkojis svečias – kinologų treniruojamas šuo, o pamoką vedė charizmatiškiausia, populiariausia  ir mėgstamiausia Lietuvoje įžymybė Marijonas Mikutavičius. Tiesioginę transliaciją stebėjo mūsų mokyklos 5, 6, 7 ir 9 kl. mokiniai. Susirinkusiems buvo pristatyta Saugaus interneto programa bei padalintas „Garbingo elgesio internete kodeksas“, kurį sukūrė Lietuvos moksleiviai.

Renginio vaizdo įrašą galima stebėti adresu  www.litnet.lt/SID2014