2012–2013 m.m.

Seminaras ,,Lemputė nuo taupymo iki perdirbimo”

Ar įmanoma sutaupyti elektros energijos? Taip. Ar žinome, kaip? Taip, žinome – įsukdami savuose namuose taupančiąsias elektros energiją lemputes. Ar žinome, kaip jos perdirbamos, kad neterštų aplinkos. Ne visada. Todėl seminaras ,,Lemputė nuo taupymo iki perdirbimo”, įvykęs vasario 21 d., buvo tikrai naudingas.{akgallery}

Projekto „Drąsinkime ateitį” komanda 5 – 10 klasių mokiniams rodė filmą apie aplinkos užterštumo problemą Lietuvoje, atliekų įtaką sveikatai. Mokiniai aptarė, kaip rūšiuoti ir utilizuoti elektros lemputes, diskutavo apie tai, kaip galėtų prisidėti prie užterštumo mažinimo.

Kiekvienas 5-10 klasių mokinys, dalyvavęs gamtosauginių kompetencijų ugdymo seminare, gavo dalyvio pažymėjimą.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Liutkevičienė